Parafia Rzymskokatolicka
Podwyższenia Krzyża Świętego
w Gostyni

Cmentarz


Zapraszamy do odwiedzania grobów naszych bliskich zmarłych również w Internecie. Dzięki inwentaryzacji cmentarza w Gostyni Śląskiej mamy możliwość dokładnej lokalizacji i podgląd na mogiły bliskich nam, pochowanych osób.

 

Cmentarz parafialny w Gostyni Śląskiej obejmuje swoją powierzchnią obszar 0,73 ha. Na cmentarzu spoczywają zarówno zwykli ludzie jak i osoby zasłużone dla społeczeństwa: księża, żołnierze, nauczyciele.

Według sporządzonej inwentaryzacji na dzień 4 czerwiec 2016 r. na cmentarzu parafialnym znajduje się 885 groby.

 

Adres strony: www.mogily.pl/gostyn

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Świętego w Gostyni, siedziba: 43-176 Gostyń, ul. Rybnicka 175.