Parafia Rzymskokatolicka
Podwyższenia Krzyża Świętego
w GostyniLiturgia

Wiadomości

Zaproszenie do wspólnoty Domowego Kościoła
18/02

Serdecznie zapraszam małżeństwa i rodziny zainteresowane budowaniem wspólnoty Domowego Kościoła w naszej parafii

na spotkanie w sobotę wieczorem o 17.00 na probostwie. 

 

 

Dzięki wypracowanym przez Domowy Kościół narzędziom uczymy się modlitwy, zarówno tej osobistej, jak i z małżonkiem oraz dziećmi. To tutaj dowiadujemy się, jak pogłębiać więź z Bogiem i ze swoim małżonkiem. Domowy Kościół organizuje weekendowe i wakacyjne rekolekcyjne wyjazdy całych rodzin z opieką dla dzieci. To czas na wymianę doświadczeń, wspólną modlitwę i zabawę oraz czas odpoczynku z rodziną.

Jeśli jako małżonkowie sakramentalni chcecie pogłębić więź między sobą i w rodzinie, nie chcecie przeoczyć żadnej szansy na poprawienie swego małżeństwa, rozważcie możliwość przystąpienia do Ruchu Domowego Kościoła. Zapraszam na spotkanie. Pierwsze spotkania do niczego nie zobowiązują, ale dają szansę.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ks Henryk Nowara.

 

Linki

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Świętego w Gostyni, siedziba: 43-176 Gostyń, ul. Rybnicka 175.