Zaproszenie do wspólnoty Domowego Kościoła

Serdecznie zapraszam małżeństwa i rodziny zainteresowane budowaniem wspólnoty Domowego Kościoła w naszej parafii

na spotkanie w sobotę wieczorem o 17.00 na probostwie.

Dzięki wypracowanym przez Domowy Kościół narzędziom uczymy się modlitwy, zarówno tej osobistej, jak i z małżonkiem oraz dziećmi. To tutaj dowiadujemy się, jak pogłębiać więź z Bogiem i ze swoim małżonkiem. Domowy Kościół organizuje weekendowe i wakacyjne rekolekcyjne wyjazdy całych rodzin z opieką dla dzieci. To czas na wymianę doświadczeń, wspólną modlitwę i zabawę oraz czas odpoczynku z rodziną.

Jeśli jako małżonkowie sakramentalni chcecie pogłębić więź między sobą i w rodzinie, nie chcecie przeoczyć żadnej szansy na poprawienie swego małżeństwa, rozważcie możliwość przystąpienia do Ruchu Domowego Kościoła. Zapraszam na spotkanie. Pierwsze spotkania do niczego nie zobowiązują, ale dają szansę.

Ks Henryk Nowara.